Dovolená v Zanzibaru
Vlajka Zanzibaru

Aktuální nabídka dovolené v Zanzibaru letecky ✈ za nejlepší ceny online ✅ Letecké zájezdy do Zanzibaru z letiště Praha, Brno, Ostrava, Karlovy Vary, Pardubice, Bratislava, Mnichov, Vídeň, Linec a Katovice. Last Minute pobyty. Zanzibar 2019/2020.

vZanzibaru.cz    >    

Zanzibar letecky - Zanzibar 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Zanzibar letecky podle termínu

Fruit And Spice Wellness Resort Zanzibar
Dovolená Zanzibar 2019 - Pwani Mchangani v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Fruit And Spice Wellness Resort Zanzibar, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. květen až pondělí 3. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 53480,- Kč.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Dovolená Zanzibar 2019 - Pingwe v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Karafuu Beach Resort And Spa, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. květen až úterý 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 45550,- Kč.
 
Karafuu Beach Resort And Spa
Dovolená Zanzibar 2019 - Pingwe v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Karafuu Beach Resort And Spa, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. květen až sobota 1. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 38092,- Kč.
 
Paradise Beach Resort
Dovolená Zanzibar 2019 - Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až pátek 7. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 % v aktuální ceně 43180,- Kč.
 
Ocean Paradise Resort & Spa
Dovolená Zanzibar 2019 - Kiwengwa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ocean Paradise Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až sobota 1. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 47280,- Kč.
 
Paradise Beach Resort
Dovolená Zanzibar 2019 - Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až sobota 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 37 % v aktuální ceně 51780,- Kč.
 
Diamonds La Gemma Dell'est
Dovolená Zanzibar 2019 - Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Diamonds La Gemma Dell'est, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až sobota 1. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % v aktuální ceně 60693,- Kč.
 
Bluebay Beach Resort & Spa
Dovolená Zanzibar 2019 - Kiwengwa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bluebay Beach Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až sobota 1. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 39820,- Kč.
 
Doubletree By Hilton Resort Nungwi
Dovolená Zanzibar 2019 - Nungwi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Doubletree By Hilton Resort Nungwi, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až středa 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 53080,- Kč.
 
Fruit And Spice Wellness Resort Zanzibar
Dovolená Zanzibar 2019 - Pwani Mchangani v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Fruit And Spice Wellness Resort Zanzibar, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až středa 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 53480,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 741 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal